Duszpasterze – FODA

DuszPASTERZE

o. EFRAIM KOSTRZEWA OFM

Mam na imię o. Efraim i jestem franciszkaninem. Urodziłem się w Piotrkowie Trybunalskim, a moją młodość szkolną spędziłem w Bełchatowie. Od 2001 roku należę do Zakonu Braci Mniejszych. W mojej pracy duszpasterskiej zajmowałem się prowadzeniem wspólnot, kursów i rekolekcji w Szkole Nowej Ewangelizacji. Od 2020 roku jestem duszpasterzem akademickim i pragnę dla studentów być przyjacielem, bratem i ojcem. Moim ogromnym pragnieniem jest, aby każdy student poznał Ojca i znalazł DOM w OJCU.
Jeśli chciałbyś dowiedzieć się o mnie czegoś więcej, zapraszam do obejrzenia krótkiego świadectwa, możesz też po prostu przyjść do naszej Wspólnoty Akademickiej FODA. Serdecznie Cię pozdrawiam i czekam na Ciebie.

Odtwórz film na temat I JESTEM - Zostałem wyrwany ze świata zabaw - br. Efraim Kostrzewa OFM

I JESTEM – Zostałem wyrwany ze świata zabaw – br. Efraim Kostrzewa OFM

o. MAGNUS KULA OFM

Magnus Kula urodził się 3 marca 1985 r. w Rybniku. W 2004 r. wstąpił do Zakonu. Święcenia przyjął w 2012 r. Od 2012 do 2015 roku pełnił funkcję wikariusza parafialnego w Katowicach-Panewnikach, katechety oraz duszpasterza dzieci. W latach 2015 – 2019 uczęszczał na studia doktoranckie KUL w Lublinie. Od 2019 do 2022 był sekretarzem Prowincji. Obecnie jest wykładowcą w WSD Zakonu Braci Mniejszych w Katowicach-Panewnikach oraz duszpasterzem FODY.